محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث قصـاص فرجام قتل عروس با ساطور

مادر شوهر که با ضربه‌های ساطور عروسش را به قتل رسانده بود، با حکم دادگاه جنایی استان فارس به قصاص محکوم شد. اعضای بدن مقتول به بیماران نیازمند اهدا شده است بود.

قصـاص فرجام قتل عروس با ساطور

عبارات مهم : مجروح

مادر شوهر که با ضربه های ساطور عروسش را به قتل رسانده بود، با حکم دادگاه جنایی استان فارس به قصاص محکوم شد. اعضای بدن مقتول به بیماران نیازمند اهدا شده است بود.

به گزارش جام جم، تحقیقات در این پرونده از هفتم دی ماه سال گذشته و با انتقال زنی جوان به یکی از بیمارستان های شهرستان فسا در دستور کار تیم پلیسی استان فارس قرار گرفت.

ماموران با حضور در بیمارستان دریافتند زن 23 ساله بشدت مجروح شده است و در آستانه فوت قرار دارد. پزشکان تلاش خود را جهت نجات جان این زن شروع کردند، ولی او به علت شدت صدمات به کما رفت.

قصـاص فرجام قتل عروس با ساطور

بررسی ها نشان داد، همسر این زن در حال گذراندن دوره خدمت سربازی است و او و فرزند خردسالش در منزل پدرشوهرش زندگی می کردند و مادرشوهرش، او را به بیمارستان انتقال یافته کرده بود.

این زن در تحقیقات گفت: عروس و نوه ام پیش من بودند. امروز همراه نوه ام به منزل زن همسایه رفتم. بعد از ساعتی بازگشتم و با پیکر غرق خون عروسم روبه رو شدم. به خیابان آمدم و از همسایه ها کمک خواستم.

مادر شوهر که با ضربه‌های ساطور عروسش را به قتل رسانده بود، با حکم دادگاه جنایی استان فارس به قصاص محکوم شد. اعضای بدن مقتول به بیماران نیازمند اهدا شده است بود.

کارآگاهان سپس به بررسی صحنه جرم پرداختند و متوجه شدند، هیچ آثاری از ورود به زور و دزدی در محل دیده نمی شود و ضارب با زن جوان آشنایی داشته هست. ماموران در بازرسی محل، یک ساطور پیدا کردند که تازه شسته شده است بود. به علت این که احتمال می دادند ضربه ها با آن ساطور وارد شده، به مادرشوهر زن مشکوک شدند و او را دوباره تحت بازجویی قرار دادند. زن میانسال در بازجویی ها ادعاهای قبلی خود را تکرار کرد تا این که لب به اعتراف گشود و گفت: به خاطر اختلاف خانوادگی با عروسم درگیر شدم و با ساطور به بدنش ضربه زدم. بعد هم جهت صحنه سازی به منزل همسایه رفتم. با این کار می خواستم وانمود کنم دزد به منزل آمده و عروسم را مجروح کرده است.

این در حالی است که همزمان با افشای این موضوع، بعضی رسانه ها مدعی شدند، به علت این که همسر این زن در خدمت سربازی بوده، پدرشوهرش 12 میلیون تومان به زن جوان می دهد تا در بانک بگذارد و با سود آن زندگی را سپری کند. متهم هنگامی که از عنوان با خبر می شود، از عروسش می خواهد این پول را بازگرداند، ولی با مخالفت زن جوان روبه رو می شود و او را با ضربه های ساطور مجروح می کند.

تحقیقات ادامه داشت تا این که مسئولان بیمارستان، فوت مغزی زن 23ساله را تائید کردند و با رضایت اولیای دم، اعضای بدن او به بیماران نیازمند اهدا شد.با فوت زن جوان، مادرشوهر 60 ساله به اتهام قتل عمد روانه زندان شد و پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه سوم دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد. آخر زن میانسال در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار داده شد و با درخواست قصاص اولیای دم روبه رو شد. متهم به قتل و وکیل مدافعش هم به دفاع در برابر اتهامات پرداختند. قضات دادگاه بعد از این جلسه وارد شور شدند و زن 60 ساله را به قصاص محکوم کردند.

قصـاص فرجام قتل عروس با ساطور

واژه های کلیدی: مجروح | دادگاه | تحقیقات | بیمارستان | استان فارس | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs