محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبال &quot/ را می‌شناسم ، سید&quot، ویسی

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت که نوع فوتبال پورموسوی، سرمربی فولاد را می‌شناسد و تیمش را جهت انجام بازی قشنگ به میدان می‌فرستد.

فوتبال &quot/ را می‌شناسم ، سید&quot، ویسی

ویسی: فوتبال "سید" را می شناسم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت که نوع فوتبال پورموسوی، سرمربی فولاد را می شناسد و تیمش را جهت انجام بازی قشنگ به میدان می فرستد.

به گزارش ایسنا، دیدار داربی اهواز بین تیم های فولاد و استقلال خوزستان، فردا (سه شنبه) ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود. عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: هر دو تیم جهت خوب بازی کردن و بازی تماشاگر پسند تلاش می کنند. نتیجه این دیدار در هر صورت باعث برنده شدن فوتبال خوزستان می شود. اگر ما ببریم وضعیتمان در جدول بهتر می شود و اگر فولاد ببرد در بین مدعیان می ماند. با مساوی هم که امتیازات تقسیم می شود. ما یک امتیاز را هنگام ورود به زمین داریم و جهت دو امتیاز باقی مانده تلاش می کنیم. در کل تلاش می کنیم که یک بازی تماشاگرپسند به نمایش بگذاریم. من فوتبال “سید” (اکبر پورموسوی) را می شناسم. آن ها اوضاع بهتری از لحاظ معنوی و جایگاه در جدول رده بندی دارند.

فوتبال &quot/ را می‌شناسم ، سید&quot، ویسی

او افزود: محروم و مصدوم نداریم ولی دو بازیکن عضو تیم ملی نوجوانان در اردوی این تیم هستند. دو نفر هم در کمیته انضباطی کلوب حضور دارند و در این دیدار نیستند.

سرمربی استقلال راجع به اختلافاتی که ابتدای فصل با پورموسوی پیدا کرده بود، تصریح کرد: از این که پورموسوی همکار من بود و الان سرمربی تیم لیگ برتری است خوشحالم. این افتخار خوزستان و خود من هست. او مربی فولاد خوزستان است و من مربی استقلال و هر دو جهت پیروزی تیممان می جنگیم. امیدوارم او موفق باشد. یکسری خاله زنک بین ما صحبت هایی رد و بدل می کردند که باعث ایجاد اختلاف نظر بین ما شده است بود. من سید را کاملا می شناسم و هر مربی خوزستانی که موفق باشد ما خوشحال می شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت که نوع فوتبال پورموسوی، سرمربی فولاد را می‌شناسد و تیمش را جهت انجام بازی قشنگ به میدان می‌فرستد.

ویسی گفت: آن ها خط حمله خوبی در اختیار دارند و خط هافبک هر دو جنگنده هستند. این ها باعث می شود که فوتبال خوبی را مشاهده کنیم.

او راجع به شایعاتی مبنی بر درگیری مربی تیم با دو بازیکنی که به کمیته انضباطی کلوب تحویل داده شده است اند گفت: چنین چیزی نبود. کمبود این دو بازیکن به ما لطمه نزده هست. بعد از این دو بازی وظیفه دو بازیکن مشخص می شود. این اتفاق مانند دعوا در خانواده است ولی من که نباید بگویم که با فرزند و همسرم چه رفتاری می کنم. اگر من هم این اتفاقات را بازگو کنم اتفاقی مانند برنامه ۹۰ رخ می دهد.

سرمربی استقلال خوزستان راجع به اوضاع یونس دلفی بازیکن جوان این تیم گفت: او پارسال قرار بود که به اسپانیا برود ولی به خاطر مسئله ویزا این اتفاق رخ نداد. امسال ما به او این اجازه را نمی دهیم که از تیم جدا شود.

فوتبال &quot/ را می‌شناسم ، سید&quot، ویسی

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | فوتبال | خوزستان | استقلال | سرمربی تیم | فولاد خوزستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs