محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

دلم جهت منچستر یونایتد تنگ شده است است / رونالدو

مهاجم رئال مادرید از بودن در تیم اسپانیایی خشنود است ولی دلش جهت منچستریونایتد تنگ شده است است. رونالدو: دلم جهت منچستر یونایتد تنگ شده است..

ادامه مطلب

با روحانی(تصاویر) ، عمو مرتضی&quot، و &quot، ننه کبری&quot، دیدار &quot

شامگاه دوشنبه هشتم خرداد مراسم دیدار و ضیافت افطار حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور کشورمان با مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در ..

ادامه مطلب

قالیباف به گروه ثروتمندان متعلق است ، بازتاب های موضع انتخاباتی علی دایی

علی دایی که نامش در ردیف قهرمانان تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران قرار گرفته هست، نگاه خود را در قبال انتخابات اعلام کرد.نگاهی که بازتاب گسترده در ا..

ادامه مطلب

بیش از یک سوم جمعیت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران غیربومی هستند ، قیم

تهران با جمعیتی بالغ بر هشت میلیون نفر با پرسشها زیادی روبرو بوده که وجود برج های سر به فلک کشیده هویت این شهر را به طور جدی مورد ترساندن قرار داده است..

ادامه مطلب

انشـعاب مداحـان

مداحان از جمله اقشار تاثیرگذار جامعه هستند و حمایت آنها در برهه های انتخاباتی سهمی در گزینش کاندیداها از سوی حامیانشان دارد. اگرچه بارها تاکید شده است..

ادامه مطلب

روایتی سانتی‌‌مانتال از دهه شصت , «آباجان»

هاتف علیمردانی کارگردان عجیبی‌ هست. تجربه‌های سینمایی او در یک خط مشخص تعریف نمی‌شود. او هر بار با یک زوایه دید، سراغ فیلم تازه‌اش می‌رود. «آباجان..

ادامه مطلب

تصاویر ناسا را ببینید ، قطب شمال زحل شش ضلعی است

ناسا تصویرهای جدیدی از زحل منتشر کرده که در آن قطب شمال زحل به خاطر وقوع طوفان‌های سهمگین به شکل شش‌ضلعی درآمده است. قطب شمال زحل شش ضلعی ..

ادامه مطلب

مشهد لرزید

به گزارش ایسنا، در ساعت ۱:۴۲ دقیقه زلزله ای به بزرگی ۵.۳ ریشتر و در عمق هفت کیلومتری زمین در استان خراسان رضوی رخ داد. مشهد لرزید عبار..

ادامه مطلب

دریافت وعده های غذایی بر اساس شاخصه های دی ان ای

با زیاد کردن تعداد رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای، موسسات فعال در این زمینه به دنبال یافتن روش های ابتکاری به منظور جلب رضایت مشتریان هستند. ..

ادامه مطلب

جدول ، قیمت سکه کم کردن یافت+ دلار سه هزار و 772 تومان

به گزارش گروه تحریریه سایت، امروز سکه طرح قدیم به قیمت یک میلیون و 219 هزار تومان و طرح تازه یک میلیون و 183 تومان به فروش رسید. قیمت سکه کم..

ادامه مطلب