محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

باز هم وظیفه حذفی‌ها معلوم نشد ، چانه‌زنی جهت یارانه‌بگیران

با افزوده شدن مبلغ پرداختی جهت یارانه‌های نقدی از تعداد حذفی‌ها کم شد و در سال آینده ۵۵ میلیون نفر می‌توانند یارانه بگیرند. چانه‌زنی جهت پرداخت زیاد در حا..

ادامه مطلب

مصلحت نام سریال را از «۸۸ متر» به «۸۷ متر» عوض کردن داد / کیانوش عیاری

کیانوش عیاری راجع به علت عوض کردن نام سریال «۸۸ متر» به «۸۷ متر» و اینکه به بهانه یک داستان به مباحث جامعه می پردازد، صحبت کرد.   ..

ادامه مطلب

ترامپ از اردوغان خواست عملیات نظامی در شمال سوریه را محدود کند

دونالد ترامپ و رجب طیب اردوغان تلفنی آخرین تحولات در شمال سوریه را بررسی کردند.  ترامپ از اردوغان خواست عملیات نظامی در شمال سوریه را م..

ادامه مطلب

عکس + انصاریان در کنار نیکلاس کیج

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ علی انصاریان بازیکن اسبق تیم پرسپولیس که این روزها در شهر لاس وگاس حضور دارد، مطلبی جدیدی در صفحه شخصی خود منتشر کرد. ..

ادامه مطلب

عوامل عجیبی که می‌تواند شما را به «دیابت» مبتلا کند

نتایج مطالعه ای که به وسیله پژوهشگران دانشگاه آلاباما طی یک بازه زمانی سه ساله انجام شد، نشان داد افرادی که دو بار در روز از دهانشویه استفاده می کردند، د..

ادامه مطلب

برگ های برنده فیلم «پست» در مسابقه با مدعیان مهم اسکار

استیون اسپیلبرگ، کارگردان ۷۰ ساله و برنده سه جایزه اسکار، امسال با فیلم سیاسی «پست»، به فصل جوایز سینمایی آمده هست. «پست» با درون مایه ای افشاگرانه و سیاس..

ادامه مطلب

رابطه جالب ژوزه و فروش مهدی طارمی!

در حاشیه انتقال مهدی طارمی، محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در خبر ورزشی منتشر کرد. رابطه جالب ژوزه و فروش مهدی طارمی! عبارات مهم : ک..

ادامه مطلب

هیجان بی‌معامله در بازار ارز

در پنجمین روز هفته، دلار به یک قدمی کانال ۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید و سکه از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عبور کرد. روز چهارشنبه شاخص بازار ارز ابتدا با ۶۹ ..

ادامه مطلب

از آمادگی بهشت زهرا جهت تطهیر15هزار متوفی تا غیر واقعی بودن پدیده هارپ در زلزله

پدر علم زلزله شناسی گفت: با اینکه پایتخت کشور عزیزمان ایران سابقه لرزه خیزی بسیاری دارد ولی همچنان عزمی راسخ در پیشگیری و آمادگی در برابر زلزله وجود ..

ادامه مطلب