محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

عراق با یک چهارم قیمت ایران، از عربستان برق می‌خرد

سخنگوی وزارت نیروی عراق گفت: عراق قرار است در آینده ۲۱ دلار در ازای هر مگاوات بر ساعت برق پرداخت کند. این قیمت یک چهارم قیمت پرداختی به کشور عزیزمان ایر..

ادامه مطلب

جدول + قیمت ۳۶ ارز بین بانکی زیاد کردن یافت

بانک مرکزی امروز قیمت ۳۹ ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که براساس آن قیمت ۳۶ ارز افزایش، ۲ ارز کم کردن و یک ارز ثابت ماند. قیمت ۳۶ ارز ..

ادامه مطلب

اونس طلا 1252 دلار شد ، طلای جهانی ارزان ماند

قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه به دنبال بروزترین تحولات در اختلاف تجاری میان آمریکا و چین که به کم کردن اندک ارزش دلار منجر شد، اندکی زیاد کردن یافت ولی ..

ادامه مطلب

حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی جهت واردات لوازم آرایشی و بهداشتی

رییس انجمن واردکنندگان لوازم آرایشی، بهداشتی و عطریات، گفت: براساس بخشنامه‌ای که وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ کرده لیست کالاهایی که قیمت دلار جهت و..

ادامه مطلب

قطب‌نمای بازار مسکن ۹۷

۳۰ صاحب نظر بخش مسکن با شرکت در نظرسنجی «دنیای اقتصاد»، چشم انداز بازار ملک در نیمسال اول ۹۷ را تصویر کردند. نتیجه های این نظرسنجی که زمستان سال گذشته جهت..

ادامه مطلب

قیمت طلا کم کردن یافت

قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی به علت اصلاح ارزش دلار و انتظار سرمایه گذاران جهت روشن شدن دورنمای زیاد کردن نرخهای بهره آمریکا، کم کردن..

ادامه مطلب

باز هم وظیفه حذفی‌ها معلوم نشد ، چانه‌زنی جهت یارانه‌بگیران

با افزوده شدن مبلغ پرداختی جهت یارانه‌های نقدی از تعداد حذفی‌ها کم شد و در سال آینده ۵۵ میلیون نفر می‌توانند یارانه بگیرند. چانه‌زنی جهت پرداخت زیاد در حا..

ادامه مطلب

هیجان بی‌معامله در بازار ارز

در پنجمین روز هفته، دلار به یک قدمی کانال ۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید و سکه از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عبور کرد. روز چهارشنبه شاخص بازار ارز ابتدا با ۶۹ ..

ادامه مطلب

در ۱۹ سال، ۶۰۹ هزار میلیارد تومان بنزین دود کرده‌ایم / قاضی‌زاده هاشمی

یک عضو هیات رییسه مجلس شوری اسلامی گفت که در عرض ۱۹ سال بیش از ۶۰۹ هزار میلیارد تومان بنزین در کشور دود شده است که هم باعث از بین رفتن سرمایه‌ها و هم ای..

ادامه مطلب

به خاطر بالارفتن قیمت رشد،اجازه ندهید تورم اوج برود

مسوولیت مهم تورم بر دوش چه نهادی است؟ در دنیا مسوولیت آن برعهده بانک مرکزی هست. طبیعتا در کشور عزیزمان ایران نیز چنین باید باشد. به خاطر بالارف..

ادامه مطلب