محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

قطب‌نمای بازار مسکن ۹۷

۳۰ صاحب نظر بخش مسکن با شرکت در نظرسنجی «دنیای اقتصاد»، چشم انداز بازار ملک در نیمسال اول ۹۷ را تصویر کردند. نتیجه های این نظرسنجی که زمستان سال گذشته جهت..

ادامه مطلب

قیمت طلا کم کردن یافت

قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی به علت اصلاح ارزش دلار و انتظار سرمایه گذاران جهت روشن شدن دورنمای زیاد کردن نرخهای بهره آمریکا، کم کردن..

ادامه مطلب

باز هم وظیفه حذفی‌ها معلوم نشد ، چانه‌زنی جهت یارانه‌بگیران

با افزوده شدن مبلغ پرداختی جهت یارانه‌های نقدی از تعداد حذفی‌ها کم شد و در سال آینده ۵۵ میلیون نفر می‌توانند یارانه بگیرند. چانه‌زنی جهت پرداخت زیاد در حا..

ادامه مطلب

هیجان بی‌معامله در بازار ارز

در پنجمین روز هفته، دلار به یک قدمی کانال ۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید و سکه از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عبور کرد. روز چهارشنبه شاخص بازار ارز ابتدا با ۶۹ ..

ادامه مطلب

در ۱۹ سال، ۶۰۹ هزار میلیارد تومان بنزین دود کرده‌ایم / قاضی‌زاده هاشمی

یک عضو هیات رییسه مجلس شوری اسلامی گفت که در عرض ۱۹ سال بیش از ۶۰۹ هزار میلیارد تومان بنزین در کشور دود شده است که هم باعث از بین رفتن سرمایه‌ها و هم ای..

ادامه مطلب

به خاطر بالارفتن قیمت رشد،اجازه ندهید تورم اوج برود

مسوولیت مهم تورم بر دوش چه نهادی است؟ در دنیا مسوولیت آن برعهده بانک مرکزی هست. طبیعتا در کشور عزیزمان ایران نیز چنین باید باشد. به خاطر بالارف..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 813 تومان ، سکه طرح قدیم ارزان شد

سکه طرح قدیم یک میلیون و 220 هزار و 50 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 189 هزار تومان به فروش رسید.  سکه طرح قدیم ارزان شد/ دلار سه ..

ادامه مطلب

اسم ربای ۲۸ درصدی را کارمزد می‌گذارند / آیت‌الله مکارم‌شیرازی

مرجع تقلید شیعیان گفت: بعضی بانک‌ها می‌گویند ما کارمزد بیش از ۴ درصد نمی‌گیریم اسمش را چهار درصد می‌گذارند ولی در واقع ۲۰ درصد می‌گیرند. آیت ا..

ادامه مطلب

جدول ، قیمت سکه کم کردن یافت+ دلار سه هزار و 772 تومان

به گزارش گروه تحریریه سایت، امروز سکه طرح قدیم به قیمت یک میلیون و 219 هزار تومان و طرح تازه یک میلیون و 183 تومان به فروش رسید. قیمت سکه کم..

ادامه مطلب

جابه‌جایی دلار با جمدان در قبال پورسانت‌های نجومی ، رونمایی از یک فساد بزرگ در آخرهای دولت احمدی نژاد

محمدرضا بهزادیان، مدیر اسبق اتاق بازرگانی، در گفت‌وگو با روزنامه شرق به مواردی از فساد دولت احمدی نژاد پرداخته هست. . رونمایی از یک فساد بز..

ادامه مطلب