محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

سلاح هسته‌ای به دردسرش نمی‌ارزد/ رشد و توسعه اقتصادی مهم‌تر است , رهبر کره‌شمالی

مطابق اعلام روز یکشنبه مقام‌های رسمی کره‌جنوبی این اقدام آقای کیم در جهت عمل به پیش شرط دونالد ترامپ، مدیر جمهوری ایالات متحده آمریکا جهت شروع مذاکرات فی..

ادامه مطلب

واکنش ترامپ به اعلام آمادگی کره‌ شمالی جهت مذاکره با آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا به اخبار منتشره راجع به اعلام آمادگی کره شمالی جهت مذاکره با این کشور تصویر العمل نشان داد. واکنش ترامپ به اعلام آمادگی ک..

ادامه مطلب

البغدادی آخرین روزهای زندگی‌ خود را سپری می‌کند

گروه اطلاعاتی «الصقور» عراق اعلام کرد که سرکرده گروه تروریستی داعش زنده است ولی در شرایط جسمی وخیمی به سرمی‌برد.  البغدادی آخرین روزه..

ادامه مطلب

ترامپ ترجیح می دهد دولت آمریکا تعطیل شود

«دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا با اصرار بر مواضع ضد مهاجرتی خود و با انتقاد از تعلل اعضای کنگره در عوض کردن قوانین مربوط به مهاجرت، گفت اگر قانون مهاجرت ..

ادامه مطلب

ترامپ از اردوغان خواست عملیات نظامی در شمال سوریه را محدود کند

دونالد ترامپ و رجب طیب اردوغان تلفنی آخرین تحولات در شمال سوریه را بررسی کردند.  ترامپ از اردوغان خواست عملیات نظامی در شمال سوریه را م..

ادامه مطلب

انتشار گزارش‌هایی راجع به صدور حکم بازداشت جهت پوجدمون

بر اساس اعلام وکیل کارلس پوجدمون، رهبر برکنار شده است منطقه کاتالونیا، مقامات مادرید حکم بازداشت موکل او را صادر کرده‌اند.  انتشار گزارش ه..

ادامه مطلب

اذعان نتانیاهو به داشتن روابط محرمانه با کردستان عراق از دهه‌ ۷۰ قرن گذشته

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به داشتن روابط محرمانه با کردستان عراق از دهه‌ ۷۰، از کشورهای دنیا خواست به امنیت و آینده کردها توجه داشته باشند.&nb..

ادامه مطلب

جهت پیگیری به ترساندن خروج کشور عزیزمان ایران از برجام به تلاش دیپلماتیک فوری نیاز است / سناتور روس

یک سناتور ارشد روس تاکید کرد: جهت پیگیری به ترساندن کشور عزیزمان ایران مبنی بر خروج از توافق بین‌المللی هسته‌ای نیازمند دیپلماسی فوری و صحیح هستیم. ..

ادامه مطلب

مسکو توافقنامه امنیت پرواز با آمریکا در حریم هوایی سوریه را لغو کرد

وزارت دفاع روسیه تاکید کرد که از امروز(دوشنبه 19 ژوئن) روسیه تمامی توافقنامه‌ها و تعهدات دوجانبه امنیت پروازی با آمریکا جهت ممانعت از هرگونه سانحه هوایی در سور..

ادامه مطلب

سیستم دفاع موشکی آمریکا در کره جنوبی تهدیدی علیه روسیه است / پوتین

رئیس جمهوری روسیه گفت، مسکو استقرار سیستم دفاع موشکی آمریکا در کره جنوبی را به منزله تهدیدی علیه خود می‌داند. پوتین: سیستم دفاع موشکی آمریکا د..

ادامه مطلب