محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

همسر سابقش جهت کشتن واسطه ازدواج تازه دست به تفنگ شد , زن مطلقه قصد ازدواج کرد

ساعت 23 و 50 دقیقه شامگاه 19 خرداد جاری مرد جوانی با شلیک‌های پی‌در‌پی فردی ناشناس در یکی از خیابان‌های شهرستان کلاله به قتل رسید. زن مطلقه قص..

ادامه مطلب

دو کشته و چهار زخمی/ تیراندازی با کلاشنیکوف و «ام یک» ، درگیری خانوادگی در کرمانشاه خونین شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: به دنبال اختلافات خانوادگی در یکی از محلات کرمانشاه، دو نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند. د..

ادامه مطلب

رفیق‌کشی با شمشیر!

پسر جوان که در دعوای مستانه با شمشیر فرزند محله‌شان را کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و ادعا کرد تیغه شمشیر کند بوده و ضربه‌های وارد شده است به قربا..

ادامه مطلب

زلزله ۴.۱ ریشتری دماوند در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را لرزاند

دکتر هدایی متخصص ژئومورفولوژی گفت: زلزله ۴.۲ریشتری کیلان در دماوند ربطی به گسل مشا و پایتخت کشور عزیزمان ایران ندارد و هیچ خطری شهر پایتخت کشور عزیزم..

ادامه مطلب

می گفت در امریکا دکترا گرفته ولی در لس آنجلس ظرفشوی رستوران بود ، عاشق مردی شدم15سال از خودم بزرگتر

زن جوانی همراه خواهر کوچکترش وارد دادگاه شد. هردو لباس‌های ساده‌ای برتن داشته و آرام و متین بودند. عاشق مردی شدم15سال از خودم بزرگتر/می گفت در امر..

ادامه مطلب

کشف شدن جسد یک کوهنورد دیگر در اشترانکوه

صارم رضایی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: از همان ساعات اولیه گزارش گم شدن کوهنوردان مشهدی در اشترانکوه، بلافاصله نیروهای امدادی در محل حاضر شدند. کش..

ادامه مطلب

تصادف دو دستگاه ماشین شش کشته بر جای گذاشت

رئیس پلیس راه لرستان گفت: تصادف دو دستگاه ماشین در این استان شش کشته بر جای گذاشت. تصادف دو دستگاه ماشین شش کشته بر جای گذاشت عبارات مهم..

ادامه مطلب

قصـاص فرجام قتل عروس با ساطور

مادر شوهر که با ضربه‌های ساطور عروسش را به قتل رسانده بود، با حکم دادگاه جنایی استان فارس به قصاص محکوم شد. اعضای بدن مقتول به بیماران نیازمند اهدا شده ا..

ادامه مطلب

مسمومیت، 30 نفر را در سبزوار به بیمارستان کشاند

سرپرست شرکت اورژانس کشور از مسمومیت 30 نفر از اهالی یک دِه در سبزوار خبر داد.  مسمومیت، 30 نفر را در سبزوار به بیمارستان کشاند عبا..

ادامه مطلب

اعدام ۲مرد به علت تجاوز به دختران در داخل ماشین پیکان

دختر جوان که از سوی دو سرنشین پیکان مورد تجاوز قرار گرفته بود در اظهاراتش به پلیس گفت: در یکی از میادین غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران سوار بر خودروی پیکان..

ادامه مطلب