محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

روحانی جهت سخن گفتن با مردم به مجلس می‌رود / آشنا

به گزارش ایسنا، در یادداشت توئیتری حسام الدین آشنا آمده است: مدیر جمهور به مجلس می رود نه فقط جهت پاسخ گفتن به نمایندگان مردم، بلکه جهت سخن گفتن با ..

ادامه مطلب

موفقیت‌های ورزشی موجب تقویت غرور و نشاط اجتماعی است/ متحد باشیم، از پرسشها عبور می‌کنیم ، روحانی

رئیس جمهور با اشاره به نشاط معنوی مردم در ماه مبارک رمضان تاکید کرد: مردم در روز قدس نیز با حضور گسترده و پرشور، به وظیفه دینی، سیاسی و انقلابی خود عم..

ادامه مطلب

از خودمحوری و خودخواهی‌ها خارج شویم, در کشور عزیزمان ایران گردش قدرت نداریم/

محمود سريع‌القلم در کشور عزیزمان ایران طی یک قرن اخیر جامعه بزرگ‌تر از دولت نشده و دولت و حاکمیت خیلی بزرگ‌تر از جامعه است و جامعه نقش کلیدی در تصمی..

ادامه مطلب

حمايت جوانان موتلفه از ليدري ميرسليم! ، جوانان حزب می گویند «اینجا جایی جهت

اختلافات در حزب موتلفه بین اعضای جوان و سالخوردگانی که موسس این حزب قدیمی بوده اند، اوج گرفته است.  حزب موتلفه دو شقه شد / جوانان حزب م..

ادامه مطلب

حضور بقایی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی به جای دادگاه

به گزارش ایسنا،حمید بقایی به جای حضور در جلسه دادگاه به همراه علی اکبر جوانفکر و حبیب الله جزء خراسانی با بدرقه محمود احمدی نژاد، در حرم حضرت عبدالعظیم حس..

ادامه مطلب

واكنش آيت‌الله جنتي به لطيفه‌ها

عباسعلي كدخدايي به لطيفه هايي كه راجع به آيت الله جنتي ساخته شده، واكنش نشان داد. پيش از او، يك بار مرحوم شجوني هم به اين ماجرا اشاره كرده بود. ..

ادامه مطلب

علی‌اکبر صالحی معرفی‌اش به عنوان وزیر علوم را رد کرد

علی‌اکبر صالحی در پاسخ به بعضی اخبار راجع به معرفی وی به عنوان وزیر علوم از سوی رییس‌جمهور گفت: امروز بعد از جلسه هیأت دولت با این شایعه روبرو و شگفت‌زده شدم. ع ..

ادامه مطلب

آمار قطعی و نهایی قربانیان اتفاق تروریستی امروز ۱۳ شهید و ۴۳ مجروح است / ذوالفقاری

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور آمار قطعی و نهایی قربانیان اتفاق تروریستی امروز پایتخت کشور عزیزمان ایران را تا این ساعت ۴۳ مجروح و ۱۳ شهید اعلام کرد. ..

ادامه مطلب

اصلاحات، «روحاني» است

خرداد ماه پرخاطره ای جهت ایرانیان هست؛ خاطرات تلخ و شیرین. چهاردهم و پانزدهم خرداد روزهای تلخ این ماه هستند؛ روز رحلت امام(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد...

ادامه مطلب

با روحانی(تصاویر) ، عمو مرتضی&quot، و &quot، ننه کبری&quot، دیدار &quot

شامگاه دوشنبه هشتم خرداد مراسم دیدار و ضیافت افطار حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور کشورمان با مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در ..

ادامه مطلب