محتمل پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان

محتمل: پزشکی قانونی آذربایجان شمار جانباختگان اخبار حوادث

«آقای گزارشگر» باب ورود افراد تازه به صداوسیماست / محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال و مجری تلویزیون راجع به چگونگی ورود به عرصه گزارشگری بیان کرد که برنامه «آقای گزارشگر» در هر فصل افراد جدیدی را به این ح..

ادامه مطلب

«بی‌حساب» به دنبال اکران نوروزی

فیلم سینمایی «بی‌حساب» به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان از گزینه‌های نوروز ۹۷ سینماست. «بی حساب» به دنبال اکران نوروزی عبارات مه..

ادامه مطلب

کار جنیفر آنیستون باز هم به طلاق کشیده شد

کار جنیفر آنیستون، بازیگر سریال فرندز و همسر سابق برد پیت باز هم کارش به طلاق کشیده شد.جاستین ثرو و جنیفر آنیستون اعلام کردند که مدت زمانی طولانی است ..

ادامه مطلب

کمدی «مصادره» مصداق یک فیلم صنعتی

یک منتقد و کارگردان سینما بعد از تماشای «مصادره» از فیلم های حاضر در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر آن را کمدی قابل دفاعی دانست. کمدی «مصادره» م..

ادامه مطلب

مصلحت نام سریال را از «۸۸ متر» به «۸۷ متر» عوض کردن داد / کیانوش عیاری

کیانوش عیاری راجع به علت عوض کردن نام سریال «۸۸ متر» به «۸۷ متر» و اینکه به بهانه یک داستان به مباحث جامعه می پردازد، صحبت کرد.   ..

ادامه مطلب

عکس + انصاریان در کنار نیکلاس کیج

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ علی انصاریان بازیکن اسبق تیم پرسپولیس که این روزها در شهر لاس وگاس حضور دارد، مطلبی جدیدی در صفحه شخصی خود منتشر کرد. ..

ادامه مطلب

برگ های برنده فیلم «پست» در مسابقه با مدعیان مهم اسکار

استیون اسپیلبرگ، کارگردان ۷۰ ساله و برنده سه جایزه اسکار، امسال با فیلم سیاسی «پست»، به فصل جوایز سینمایی آمده هست. «پست» با درون مایه ای افشاگرانه و سیاس..

ادامه مطلب

کسی «پاپ» فرانسیس بیکن را نخرید

به گزارش ایسنا، نقاشی «مطالعه پاپ قرمز» که «فرانسیس بیکن» در سال ۱۹۷۱ کشیده، ۴۵ سال از دید همه پنهان بوده و آینده نگری می شد ۶۰ میلیون پوند در «کریستی»..

ادامه مطلب

رونمایی از آخرین ساخته‌ی مجید مجیدی در جشنواره لندن

«آنسوی ابرها» بروزترین ساخته مجید مجیدی نخستین نمایش جهانی خود را در بخش رقابتی شصت یکمین جشنواره فیلم لندن تجربه خواهد کرد. رونمایی از آخرین..

ادامه مطلب

«پازلی‌ها» اکران می‌شود

اکران فیلم مستند «پازلی‌ها» به کارگردانی مهدی گنجی و تهیه‌کنندگی مجتبی میرتهماسب از یکم شهریورماه شروع می‌شود. .. «پازلی ها» اکران می شود ..

ادامه مطلب